top of page

1. Nájemné, pokuty a další platby stanovené touto smlouvou jsou prováděny formou nepřijetí peněžních prostředků z peněženky nájemce v aplikaci „TO-MI electro“ v souladu s tarify pronajímatele.

2. Nájemce doplní osobní peněženku přesměrováním na stránky platebního systému, kde Nájemce zadá údaje o své platné bankovní kartě a splní další požadavky na doplnění osobní peněženky ve službě „
TO-MI electro“.

3. Přijetím této Nabídky vyjadřuje Nájemce svůj bezvýhradný souhlas s neakceptováním odepsání finančních prostředků z osobní peněženky ve službě „
TO-MI electro“, které představují platby nájemného, ​​pokuty a další platby stanovené touto Smlouvou.

4. Za užívání elektrokoloběžky platí nájemce pronajímateli půjčovné dle tarifů uvedených v mobilní aplikaci „
TO-MI electro“ a na webových stránkách pronajímatele;

5. Za služby Pronajímatele se účtuje DPH, jsme  registrování jako plátce DPH.

6. Výběry hotovosti za používání elektrokoloběžky se provádějí ihned po ukončení používání elektrokoloběžky (po skončení jízdy).

7. V případě nezákonného výběru finančních prostředků z peněženky nájemce v aplikaci „
TO-MI electro“ má tento právo kontaktovat pronajímatele na telefonních číslech (kontaktech) uvedených na webových stránkách (https://to-mi.cz/) pro vrácení těchto prostředků. Každá žádost nájemce je posouzena pronajímatelem do 3 dnů. Za účelem vyřešení otázky vrácení nezákonně odepsaných finančních prostředků má pronajímatel právo volat a zasílat zprávy nájemci za účelem získání potřebných informací.

8. V případě, že pronajímatel uloží nájemci pokutu (pokuty), za předpokladu, že v peněžence nájemce není dostatek peněz, má pronajímatel právo zaslat na email nájemce fakturu na odpovídající výši pokuty. Také na adresu nebo na číslo mobilního telefonu nájemce.

9. V případě, že je nájemce na cestách a zůstatek peněženky nestačí k pokračování v pronájmu, vyhrazujeme si právo doplnit peněženku minimální částkou balíčku z propojené bankovní karty odepsáním prostředků bez přijetí. To vám umožní pokračovat v cestě, nezastavovat se a neztrácet čas doplňováním zůstatku.

10. Pokud chce nájemce vrátit finanční prostředky, které má v interní peněžence aplikace
TO-MI electro, musí nájemník napsat žádost na adresu info@to-mi.cz, uvést jméno, příjmení, telefonní číslo a částku, kterou chce vrátit. Taková žádost je posuzována 3 dny a finanční prostředky budou vráceny ve lhůtě stanovené bankou nájemce.
TO-MI electro si vyhrazuje právo vrátit pouze celou transakci, pokud zákazník začal prostředky této transakce čerpat, zůstatek nelze vrátit.

11. Cena zapůjčení koloběžky je uvedena v příloze. Sazba se může během promo akcí změnit a zobrazí se v aplikaci
TO-MI electro v okně „Odemknutí koloběžky“.
Cena v roce 2024 je 10.00 Kč za odemknutí, 4.90 Kč za minutu, 1.00 Kč za pauzu, 1.00 Kč za rezervaci

BONUS za parkovaní (oranžová zona) 10 Kč, BONUS za parkovaní (černá zona) 0 Kč
Všechny ceny uvedeny s DPH

bottom of page